Bloedrode Vanadiniet op mangaan bariet

59,00

Een van de mooiste kwaliteiten uit Mibladen.  Vanadeniet op Sneeuwbariet. Dit specimen heeft mooi grote kristallen  . Een mooi en exclusief stukje uit dit geweldige gebied.

Herkomst berbercamp Mibladen Marokko

Maten ca 60 x 0 x 20 mm

Beurswaarde : €75

Op voorraad

SKU: M1548_N104 Categorieën: ,

let op Vanadeniet nooit in het water leggen, lost namelijk op 🙂
zie verder
 overzicht schadelijke mineralen en  onze  algemene voorwaarden
bij vragen neem contact op