let op Vanadeniet nooit in het water leggen, lost namelijk op 🙂
zie verder
overzicht schadelijke mineralen en onze algemene voorwaarden
bij vragen neem contact op
De Mooiste Mineralen & Kristallen tegen de laagste prijs
€19,00
Kersenrode Vanadeniet op Sneeuwbariet
Een van de mooiste kwaliteiten uit Mibladen. Kersenrode Vanadeniet op Sneeuwbariet. Dit specimen heeft mooi grote kristallen . Een mooi en betaalbaar stukje uit dit geweldige gebied.
Herkomst berbercamp Mibladen Marokko
Maten ca 40 x 40 x 20 mm
Beurswaarde € 30
Beurswaarde : €50
Op voorraad
zie verder
bij vragen neem contact op