overzicht schadelijke mineralen en onze algemene voorwaarden
bij vragen neem contact op
De Mooiste Mineralen & Kristallen tegen de laagste prijs
€97,00
Een van de mooiste kwaliteiten uit Mibladen. Chocolade Vanadiniet op Sneeuwbariet. Dit specimen heeft mooi grote kristallen . Een mooi en exclusief stukje uit dit geweldige gebied.
Herkomst berbercamp Mibladen Marokko
Maten ca 80 x 30 x 130 mm
Beurswaarde : €125
Meerdere stukken op voorraad kom ze uitzoeken in de outlet
Op voorraad