Top stuk Cobalt calciet met XXX kristallen

75,00

een van de mooiste cobalt calcieten uit m’n collectie, zacht rozen en met hele fijne gave XXX kristallen

Herkomst Bou Azzer Marokko

Maten ca 50 x 35 x 45 mm

Beurswaarde ca € 85,-

Uitverkocht

SKU: M2034_N104 Categorieën: ,

Cobalt Calciet, ook wel bekend als Sphaerocobaltiet, is een prachtig mineraal dat bekend staat om zijn zachte roze kleur en fijne kristallen. Hier zijn enkele kenmerken van Cobalt Calciet:

Kleur: De kleur varieert van lichtroze tot diep roze, soms met een vleugje paars.

Kristalstructuur: Cobalt Calciet vormt zich meestal als kleine, bolvormige kristallen of aggregaten.

Herkomst: Het wordt vaak gevonden in mijnen in Bou Azzer, Marokko, waar het wordt geassocieerd met andere kobalthoudende mineralen.

Eigenschappen: Cobalt Calciet heeft een zachte glans en een gemiddelde hardheid. Het kan enigszins broos zijn.

Energetische betekenis: Cobalt Calciet helpt bij het openen van het hartchakra en het bevorderen van liefde, compassie en emotioneel welzijn.

Dit mineraal is niet alleen mooi om naar te kijken, maar heeft ook spirituele en energetische betekenissen. Als je een mineralenverzamelaar bent, is dit zeker een waardevolle aanvulling op je collectie!