LET OP!!! Van 14 december t/m 5 januari is er een mega collectie uitverkoop van de mooiste mineralen, kristallen en edelstenen in het Mineralen Inspiratie Centrum in Dongen. (5 min van Cranenbroek, 5 min van Avri en 17 min van de Efteling). Wat we precies gaan doen blijft nog even geheim, maar het wordt grootsLees meer ⟶
Categorie: Uncategorized
Een mooi weekend
Afgelopen weekend was het gezellig druk in het Mineralen Inspiratie Centrum. De samenstelling van de bezoekers was divers: ouders met hun kinderen, mensen alleen, en veel stellen waarvan de een wel of niet verzamelde. Het was erg gezellig en er zijn mooie gesprekken gevoerd, met veel verbazing over al dat moois. Uiteindelijk hebben meer danLees meer ⟶
Hoe bepaal je de waarde van een Steen
In het Mineralen Inspiratie Centrum wordt mij regelmatig gevraagd hoe de waarde van een mineraal, kristal of edelsteen bepaald wordt. Een veelgehoorde uitspraak is: “Het is waard wat een ander ervoor wil betalen.” Vooral op beurzen zijn de prijsverschillen soms opvallend groot. Daarom is het aan te raden om eerst een volledige ronde over deLees meer ⟶
Waarom Reserveren ?
De laatste tijd krijg ik vaak de vraag waarom je eigenlijk moet reserveren voor een bezoek aan het Mineralen Inspiratie Centrum en of dat geld kost. De toegang tot het Mineralen Inspiratie Centrum is GRATIS. Omdat het echter snel druk kan worden, beperken we het aantal bezoekers. Zo heeft iedereen voldoende tijd en ruimte om opLees meer ⟶
Mineralen, Kristallen en Edelstenen Gratis ?
De voorbereidingen zijn in volle gang Ja je leest het goed, in het laatste weekend van Oktober geven we weer Mineralen, Kristallen en Edelstenen GRATIS weg Koop je er 1 mag je er 1 gratis uit zoeken. Kortom
Een nieuwe 1+1 Gratis actie V2.0, 25-27 Oktober
Afgelopen weekend eindigde onze 1+1 gratis actie, en we zijn blij te kunnen zeggen dat er veel prachtige mineralen en kristallen een nieuw thuis hebben gevonden. Ondanks de beurs in Rijswijk hebben veel mensen ervoor gekozen om ons mooie Dongen te bezoeken en het Mineralen Inspiratie Centrum te ontdekken, vaak in combinatie met de indrukwekkendeLees meer ⟶
Hoe is de MegaSale van mineralen, kristallen en edelstenen verlopen?
Lees hier de ervaringen! Waarom had je eigenlijk een 1+1 gratis MegaSale? Op beurzen en in winkels had ik gemerkt dat het niet makkelijk is om een betaalbaar mineraal te vinden. Toen ik onlangs mijn opslagruimte weer eens bekeek, ontdekte ik dat ik nog veel materiaal had. Niet alleen exclusieve stukken, maar ook mineralen, kristallenLees meer ⟶
Meer weten over de MegaSale van Mineralen, Kristallen en Edelstenen ?
In de afgelopen tijd zijn er diverse vragen over de megasale binnen gekomen hieronder vind je de belangrijkste Hoeveel Mineralen, Kristallen en Edelstenen gaan er in de uitverkoop.?Oorspronkelijk had ik er ca 300 uitgezocht maar inmiddels zitten we tegen de 500 aan. Dus keuze meer dan genoeg. Wanneer en Waar is de Mega Sale ?DeLees meer ⟶
1+1 GRATIS Unieke Megasale !!!
Mineralen, Kristallen en Edelstenen voor een Prikkie! De laatste tijd horen we vaak dat mineralen bijna onbetaalbaar zijn geworden. Op beurzen betaal je al snel de hoofdprijs voor een eenvoudig stukje. Maar tijdens onze aankomende Megasale doen we het anders! Meer dan 350 prachtige mineralen, kristallen en edelstenen kun je nu uitzoeken tegen betaalbare prijzen.Lees meer ⟶
Zo traceer je, je pakje.
Vanuit Mineralenveiling worden alle pakjes met DHL verzonden . Nu krijg je van DHL pas een email vlak voor de bezorging . Maar je je pakje volgen dat kan kijk dan op Download de Mijn DHL app | DHL Parcel