let op Vanadeniet nooit in het water leggen, lost namelijk op 🙂
zie verder
overzicht schadelijke mineralen en onze algemene voorwaarden
bij vragen neem contact op
De Mooiste Mineralen & Kristallen tegen de laagste prijs
€59,00
Een van de mooiste kwaliteiten uit Mibladen. Vanadeniet op Sneeuwbariet. Dit specimen heeft mooi grote kristallen . Een mooi en exclusief stukje uit dit geweldige gebied.
Herkomst berbercamp Mibladen Marokko
Maten ca 60 x 0 x 20 mm
Beurswaarde : €75
Op voorraad
zie verder
bij vragen neem contact op