Geluks Varkens uit Peru (groot)

Handgeslepen en gepolijst uit de mooiste natuurlijke steensoorten.

Selecteer de steensoort die je wil hebben via onderstaand keuze menu.

Beurswaarde € 17 – € 19
maten ca 80 x 50 x 25 mm

Dit product is momenteel niet op voorraad.

SKU: BLD003_VRKM Categorieën: , ,

Deze geluk beeldjes en kwamen we tegen op onze 1e wereldreis in 1995 in Peru. Schitterend gemaakt en met veel geduld door de lokale bevolking. Veelal aardige mensen met vaak nog de mooiste verhalen.

Dit zijn handgemaakte producten uit natuurlijke materialen, vorm, grootte, kleur en patroon zullen daarom altijd iets verschillen . maten ca 80 x 50 x 25 mm

Steensoort

Amazoniet, Aventurijn, Bergkristal, Breccie Jaspis, Calciet Oranje, Chrysopraas, Fluoriet, Goudsteen, Howliet, Obsidiaan, Rozenquarz, Sneeuwvlok Obsidiaan, Sodaliet, Tijgeroog, Vuurjaspis, ZilverAgaat