Kersenrode Vanadiniet op sneeuwbariet

17,00

Kersenrode Vanadeniet op Sneeuwbariet

Een van de mooiste kwaliteiten uit Mibladen. Kersenrode Vanadeniet op Sneeuwbariet. Dit specimen heeft mooi grote kristallen  . Een mooi en betaalbaar stukje uit dit geweldige gebied.

Herkomst berbercamp Mibladen Marokko

Maten ca 30 x 20 x 10 mm

beurswaarde € 25

Voor meer info zie onderstaand de tab  Beschrijving.

Op voorraad

SKU: M1056_N105 Categorie:

Naam: Vanadiniet

Vindplaats: Berbercamp Mibladen  Marokko

Maten ca: 30x60x30 mm

Beurswaarde : € 25

let op Vanadeniet nooit in het water leggen, lost namelijk op 🙂
zie verder
 overzicht schadelijke mineralen en  onze  algemene voorwaarden
bij vragen neem contact op