Rosasiet op Dolomiet

17,00

Rosasiet en Dolomiet: een zeldzame en opmerkelijke combinatie!

  • Naam: Rosasiet & Dolomiet
  • Vindplaats: Bou Bekker, Touissit, Marokko
  • Afmetingen: 40x30x30 mm
  • Beurswaarde: € 25

Op voorraad

SKU: M1842_N113 Categorieën: ,

Rosasiet is een krachtige edelsteen die waarde toevoegt aan ons leven. Het is zeldzaam en heeft een lange levensduur. De prachtige kleur van Rosasiet is opmerkelijk en wordt al eeuwenlang gewaardeerd. Deze edelsteen kan onder andere helpen bij examenvrees, kalmerend werken en de geest verfrissen. Het is goed voor de keel, stembanden en concentratie. Draag het als sieraad of leg het op een relevante plek1.

Dolomiet, ook bekend als bitterspaat, is een carbonaatmineraal bestaande uit calcium en magnesium. Het wordt vaak gebruikt als natuursteen, grondstof voor cement en bron voor magnesiumoxide. Dolomiet heeft een bindende werking en wordt in verschillende formaten gebruikt, zoals halfverharding en siersplit23.

Deze combinatie van Rosasiet en Dolomiet is een waardevolle vondst uit Marokko. De zeldzaamheid en schoonheid maken het een bijzonder stuk voor verzamelaars en liefhebbers van edelstenen. 🌟

Disclaimer:
Mineralen en kristallen zijn niet geschikt voor consumptie zie
overzicht schadelijke mineralen en  onze algemene voorwaarden
bij vragen neem contact op

Bij medische klachten raadpleeg eerst een arts.