Schitterende gecraqueleerde Zandsteen Agaat

17,00

Agaten zijn wondertjes uit moeder natuur . In dit geval extra bijzonder omdat de agaat gedurende het wordingsproces volledig door elkaar geschud is door diverse aardbevingen. En zich hierbij heeft vermengd met het veel zachtere zandsteen.

Herkomst: Ahouli, Marokko

Maten ca 150 x 80 x15  mm
Geslepen en gepolijst

Beurswaarde : € 25,-

Op voorraad

SKU: M1829_BX1010 Categorieën: ,