100% natuurlijke Schitterende Edelsteen Honden Carvings

9,0014,00

Handgeslepen en gepolijst uit de mooiste 1000% natuurlijke Edelsteen soorten.

maten ca 80 x 50 x 20 mm

Selecteer de steensoort die je wil hebben via onderstaand keuze menu.

Beurswaarde € 12 – € 14

SKU: BLD001_hond Categorieën: ,

Deze beelden kwamen we tegen op onze 1e wereldreis in 1995 in Peru. Schitterend gemaakt en met veel geduld door de lokale bevolking. Veelal aardige mensen met vaak nog de mooiste verhalen.

Dit zijn handgemaakte producten uit natuurlijke materialen, vorm kleur en patroon zullen daarom altijd iets verschillen .

Steensoort

Aventurijn, Bergkristal, Breccie Jaspis, Calciet Oranje, Chrysopraas, Fluoriet, Goudsteen, Obsidiaan, Rozenquarz, Sneeuwvlok Obsidiaan, Sodaliet, Vuurjaspis, ZilverAgaat