Zeldzaam reuze chocolade Vanadiniet op bariet

97,00

Een van de mooiste kwaliteiten uit Mibladen.  Chocolade Vanadiniet op Sneeuwbariet. Dit specimen heeft mooi grote kristallen  . Een mooi en exclusief stukje uit dit geweldige gebied.

Herkomst berbercamp Mibladen Marokko

Maten ca 80 x 30 x 130 mm

Beurswaarde : €125

Meerdere stukken op voorraad kom ze uitzoeken in de outlet

Op voorraad

SKU: M1901_N102 Categorieën: ,