Soms op je reizen kom je iets tegen dat je niet direct kan thuisbrengen .Nu leek het in eerste instantie op Jaspis maar uitendelijk was het datb toch niet . Op sommige plekken was het veel te zacht . Het vermoeden is dat het zandsteenagaat is . Gevormd in scheuren in een zandsteen formatie en herhaaldelijk door elkaar gegooid door aardschokken . Maar wie een betere verklaring heeft is welkom
Schitterende gecraqueleerde Zandsteen Agaat – Mineralenveiling.nl