Wonderlijk Materiaal

Soms op je reizen kom je iets tegen dat je niet direct kan thuisbrengen .Nu leek het in eerste instantie op Jaspis maar uitendelijk was het datb toch niet . Op sommige plekken was het veel te zacht . Het vermoeden is dat het zandsteenagaat is . Gevormd in scheuren in een zandsteen formatie en herhaaldelijk door elkaar gegooid door aardschokken . Maar wie een betere verklaring heeft is welkom

Schitterende gecraqueleerde Zandsteen Agaat – Mineralenveiling.nl