In ons aanbod vind je de mooiste mineralen en kristallen uit alle delen ven de wereld . Bestel ze nu , geef ze een mooi plekje en geniet van hun fantastische uitstraling.
Rode Vanadeniet op moedergesteente€35,00
Mooi Oranje Epi Stilbite cluster€35,00
Cluster fraaie Aragoniet/Calciet stalactieten€45,00
Grote stalactiet van Rookquarz, Pyriet en Calciet€95,00
Bijzonder vergroeid lichtgroen Apatiet Kristal met kristal vlakken€15,00
Uniek Bergkristal cluster€65,00
Mooi grote rode Vanadeniet op Donkere bariet€59,00
100% zuivere Zilverkristallen op Calciet€275,00
Zeldzaam reuze chocolade Vanadiniet op bariet€97,00
Chocolade Vanadiniet op Bariet€29,00
Aardrode Vanadeniet op Donkere bariet€19,00
Uniek Bergkristal starburst cluster€55,00
Zeldzame Hourglass Amethyst€45,00
Witte sneeuwquarz Starburst stalactiet cluster€95,00
Groene Malachiet & Konings Blauwe Azuriet€25,00
Schitterende gecraqueleerde Zandsteen Agaat€20,00
Rosasiet op Dolomiet€35,00
Rosasiet op Dolomiet€17,00
Rosasiet op Dolomiet€19,00
Schitterende gecraqueleerde Zandsteen Agaat€17,00
Schitterende gecraqueleerde Zandsteen Agaat€15,00
Groene Malachiet & Konings Blauwe Azuriet€23,00
Zeldzaam mooie Imperial Goudtopaas€9,00
Chocolade Vanadiniet€23,00
Chocolade Vanadiniet op Donkere bariet€15,00
Mooi groot Lemurisch Bergkristal€65,00
Product in de uitverkoopEen heel bijzondere Dogteeth Calciet, MuseumstukOorspronkelijke prijs was: €475,00.€395,00Huidige prijs is: €395,00.
Schitterende Groene Appel Opaal€79,00
Schitterend helder lemurisch Rookquarz kristal€75,00